Jakie instrumenty dla poczatkujacych

Jakie instrumenty dla poczatkujacych

Pytania są dużo. W rzeczywistości każde słowo, które definiuje Boga została zakwestionowana przez ludzi, którzy mają odwagę nazywać siebie ateistą, racjonaliści, świeckie, duchowe i naukowcy. Jeszcze nie ma odpowiedzi, które naprawdę mogą cię przekonać. Stąd nie można przestać pytać Go w swoim umyśle , choć może nie mieć odwagę kwestionować go przed światem.

Bóg jest zdefiniowana Bóg splugawić

Pierwsze pytanie, musimy zadać sobie pytanie, czy jest możliwe określenie Boga? Można zdefiniować nawet zwykłego człowieka? Można zdefiniować nawet siebie słowami? Czy jesteś mniej lub bardziej sprawiedliwe? Czy kochać lub nienawidzić typ? Czy jesteś uczciwy lub nieuczciwy?

Faktem jest, że nigdy nie można zdefiniować dowolną osobę w słowach, ponieważ wszyscy zmiany i reagować w zależności od sytuacji. Kochasz ludzi, którzy cię kocha, ale nienawidzę ludzi, którzy cię nienawidzi. Możesz dać ci życie za ludzi, których kochasz i odebrać życie tych, których nienawidzisz. Jesteś w zasadzie wystarczy, ale mają trochę miękki kącik dla tych, których kochasz. Masz współczucie, ale tylko dla tych, którzy naprawdę realizować swoje błędy i chęć zmiany. Nigdy nie można zdefiniować siebie lub inną osobę, jak wszystkie atrybuty są warunkowe. Stopień może być inna jeszcze mamy wszystkie emocje świata, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Wszystkie emocje manifestują się w nas w odpowiednim momencie.

Gdy nie można określić osobę, którą znasz od lat i znasz tak dobrze (siebie), jak można zdefiniować Boga? To z tego powodu, że ktoś mądrze powiedział: „Bóg jest zdefiniowana Bóg skalane”. W momencie definiowania Boga mieć pewność, że już następnego chwili kilka pytań, by pojawić się w twoim umyśle o prawdziwości swojej definicji.

The Mind of Man

Indyjskie pisma stwierdzają, że człowiek jest repliką wszechświata i Boga.
napisane przez: